4 Ocak 2012 Çarşamba

bulaşın işin içinden çıkamayın... :))

bu güne kadar yüzlerce kez burç uyumu okumuşumdur, ben kiminle kim benimle o öbürüyle anlaşabilirmi diye, merak anacım sadece merak, cosmoturk okuyordum ki (http://www.cosmoturk.com)  yine denk geldim onbeş dakika oyalanırmı insan bir yazıda! yok takıntı bu anladım ben e buyrun ben takıldım sizde takılın :) yılın ilk postu burç uyumlar ;)


KOÇ: 

Koç'dan kozmik ilişki zevki alırsınız. Boğa, size sahip çıkar, ikizler de size sahip çıkar; ama şaşırtabilir. Yengeç, size güven verir. Aslan, sizi mutlu eder, Başak'la herşey rutin olacaktır. Terazi'den çok şey öğrenebilirsiniz. Akrep'ten uzak durmanız yararlı olur. Yay size keyif verecek ve etkileyecektir. Oğlak, sizi geliştirir ve ilerletir. Kova zor iştir. Balık sizi tutamaz.(haklı vallahi tutamadım)

BOĞA: 

Koç sizi sever; ama yorabilir. Boğa düşünsel arkadaşınız ve rehberinizdir, ikizler kozmik ilişkinizi sağlar. Yengeç sizi hayal evreninde tutuklar. Aslan size güven duygusu verir. Başakla uyumlu ve mutlu olursunuz. Terazi çelişkiler getirir ve şaşırtabilir. Akreple zıtlaşır; ama ondan çok şey öğrenirsiniz. Yay sizi ateşler; ama tükenebilirsiniz. Oğlak güvencelidir; ama tutuculuğu sizi sıkabilir. Kova sizin kariyerinizi etkiler; ama artı veya eksidir. Balık sizin için iyi ve güzel bir süstür ama bıkabilirsiniz.(bıktırmışlığım var)

İKİZLER: 

Koç'tan hoşlanır; ama bıkabilirsiniz. Boğa egonuza ve değişkenliğinize katlanamaz, ikizler sizsiniz ve de ikiniz bir arada. Yengeç sıkıcı gelebilir. Aslan sizin kozmik bağınızdır. Başak size güvenlik verir. Terazi ile uyumlu ve huzurlu olursunuz. Akrep’i yoramazsınız. Yay'dan çok şey öğrenebilirsiniz. Oğlak yükünüzü paylaşabilir. Kova heyecan vericidir; ama vizyonlarınız farklıdır. Balık sizi geliştirir ve ilerletir.(balıkcım gelişmişmi hıı)

YENGEÇ: 

Koç sizi geliştirir ve umut verir. Boğa'ya hayran olabilirsiniz; ama sadık kalın, ikizler size dayanamayabilir. Aslan kolay olmayacaktır. Başak’la Evde mutlu olursunuz. Terazi size güven verir. Akrep ile uyumlu ve mutlu olursunuz. Yay, öğretici; ama zorlayıcıdır. Oğlak'tan çok şey öğrenirsiniz. Kova ile aynı kaba sığmazsınız. Balık hoş olabilir; ama rüzgâr değişebilir.(uyum olacağı kesin de uyuşabilirmiyiz acaba)

ASLAN: 

Koç'la farklı otlakları paylaşıp arada bir buluşun. Boğa sizi geliştirir ve geleceği gösterir, ikizler sizi zengin edebilir. Yengeç'ten memnun olurken, sıkılabilirsiniz. İki aslan bir arada kükremezse iyi bir birliktelik olabilir. Başak başaktır; ama onu yemeye kalkmayın. Terazi işinize yarayacak, size destek olacaktır. Akrep size güvenlik verir. Yay ile uyumlu ve mutlu olursunuz ve de kozmik ilişkinizdir. Oğlak sizi taşıyabilir. Kova'dan her şeyi öğrenebilirsiniz. Balık hoş, romantik; ama geçici olacaktır.(geçiciysen başka kapıya)

BAŞAK: 

Koç mantığınızı güçlendirir. Boğa sizin gizli gücünüzdür. İkizler sizin kariyerinizi etkiler. Yengeç sizi sakinleştirir. Aslan sorumluluğunuzu paylaşabilir. Başak sizi ısıtır. Terazi sizi ölçer, biçer ve tartar. Akrep, korkunuzdur. Yay sizin için sınırsızlıktır ve güven verecektir. Oğlak'la uyumlu ve ve mutlusunuz. Kova sizin kozmik bağınızdır. Balık'dan çok şey öğrenebilirsiniz.(evet evet tembel olmayı mesela)

TERAZİ: 

Koç'tan çok şey öğrenebilirsiniz ve kozmik bağınızdır. Boğa karizmatiktir; ama onu sınırlamayın. İkizler'i idare edebilirseniz, başarırsınız. Yengeç sizi geliştirir ve güçlendirir. Aslan sizi sevecektir ve beklentileri ciddidir. Başak kadar düzenli ve istikrarlı mısınız? Terazi iki tane olursa, iş Yargıtay'a gidebilir. Akrep'in gizemi etkileyecektir; ama sadece bir dönem. Yay çok eğlendirici olabilir. Oğlak size güvenlik duygusu getirecektir. Kova ile uyumlu ve mutlu olursunuz. Balığı dengelemekle korkutmazsanız, mesele kalmayacaktır.(dengesiziz yani biz hay allah ama galiba doğru)

AKREP: 

Koç'la erotik şovlara hoş geldiniz. Boğa'dan çok şey öğreneceksiniz. İkizler kozmik ilişkiyi sağlar. Yengeç'ten sıkılabilirsiniz. Aslan sizin kariyerinizi etkiler. Başak eğer seksiyse, keyifli olabilir. Terazi sizi aydınlığı çıkarabilir. Akrepler bir arada güneşi unutabilirler. Yay mı? Zor iş doğrusu, iki cambaz misali. Oğlak gizeminizi artırabilir. Kova size güvenlik ve güç verecektir. Balık'la uyumlu ve mutlu olursunuz.(e hadi nerdesin canıımm)

YAY: 

Koç ile uyumlu ve de mutlusunuz. Boğa, sizin iyi dostunuzdur. İkizler'lerden çok şey öğrenebilir, yararlanabilirsiniz. Yengeç kısa dönemde sizi mutlu edecektir. Aslan sizin kozmosla olan ilişkinizi sağlar. Başak, size yaşam yolunda gelişim getirir. Terazi ve Yay estetik olarak güzeldir. Akrep? Dedim ya iki cambaz. Yaylar çok şeyi paylaşırlar; ama en çok da dostluğu. Oğlak bunaltıp kısıtlayabilir, Kova ile kozmolojik boyutlar yaşayabilirsiniz. Balık, size güven sağlayacaktır.(iyi de bakalım balık sana güvenecekmi)

OĞLAK: 

Koç size güven verir. Boğa ile uyumlu ve çok mutlu olursunuz. İkizler kısa bir süre sonra sizi çıldırtabilir. Yengeç'den çok şey öğrenirsiniz. Aslan gücünüzü artıracaktır. Başak ekonomik güvencenizdir. Terazi sizin ilerlemenizi sağlar ve kozmik bağınızdır. Akrep çok keyifli başlayacaktır; ama ne zamana kadar? Yay zevk verecektir; ama uzun sürmez. Oğlakların ikisi bir inat heykeli oluşurabilirler. Kova size göre zannedebilirsiniz; ama sınır koymazsaniz. Balık sizi sinirlendirir, duygularına erişmelisiniz.(tecrübeyle sabit bulaşmamak lazım)

KOVA: 

Koç size âşıksa, sadık kalmalısınız. Boğa size güvenlik ve güç verir, İkizler'le uyumlu ve mutlu olursunuz. Yengeci küçümsememelisiniz. Aslan'dan çok şey öğrenebilirsiniz. Başak ruhunuzu dinlendirebilir. Terazi'ye sık sık hesap vermelisiniz, Akrep sizi geliştirir ve ilerletir. Yay kozmik bilincinizi sağlar. Oğlak, olacak iş değil, uçamazsınız. İki Kova düzeni değiştirebilirler. Balık size pasif gelebilir, duygularını öğrenmelisiniz.(e bu kadar aktifse tanımak gerek)

BALIK: 

Koç sizi yorabilir; ama kontrolü kolay olabilir (valla yordu). Boğa yaratıcıdır, ruhunuzu teşvik eder, güç verir (var bi hayranlık kedisine), ikizler size güven ve huzur verir(huzur şöyle dursunda güveni anlayamadım). Yengeç ile uyumlu olursunuz(denemek gerek). Aslan cazibelidir; ama dolaşmayı sever(o severse bende severim hehe). Başak'tan çok şey öğrenebilirsiniz(temizlik titizlik düzen...). Terazi ilginç ve ekonomik olabilir(birinin beni durdurması lazım tabi). Akrep gizeminizi ikiye katlar; ama siz bilirsiniz(yandık desene). Yay sizi evrimleştirir ve geliştirir(tatlı su balığını tuzlu su balığı yapabilirmi). Oğlak size göre değildir, pamukla demir gibi(aman aman uzak dursun). Kova evrensel ilişkilerinizi sağlar(yabancı dilim yok belki işe yarar hehe), iki balık akvaryumdan kolay kolay çıkamazlar.(ay bence hiç çekilmez ıyy)emeğe saygım var. yazının orjinali http://www.cosmoturk.com/ask-ve-cinsellik/hangi-burc-kiminle-anlasir-ahdfi.html bu linktedir. artık neyi nereye nasıl yazacağımı da şaşırdım. bi gün başımıza bir şey gelmez umarım :(


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder